Çağlayan Aydın'ın Permakültür Yolculuğu Söyleşisi

Türkiye Permakültür Araştırma Enstitüsü'nün Permakültüre Giriş ve İstanbul Permakültür Kolektifinin Steve Read eğitmenliğinde düzenlediği Permakültür Tasarım Sertifikası Kursuna katılan Çağlayan Aydın, daha sonra Tayland'a giderek Rak Tamachat Permakültür Çiftliğinde uygulamalı olarak bir Permakültür Tasarım Sertifikası kursuna daha katıldı. Yarım gün eğitim, yarım gün uygulama şeklinde devam eden kursta edindiği deneyimleri, neden permakültür üzerine yoğunlaştığını, neler yaptığını ve yapmak istediklerini bizlerle paylaşacağı söyleşiye sizleri de bekliyoruz.

Düzenleyen - İstanbul Permakültür Kolektifi

28 Kasım 2015 - Saat 11:00 - 12:30

Mekan - halka sanat projesi

Bu söyleşi, Çağlayan Aydın'ın, İstanbul Permakültür Kolektifinin ve halka sanat projesinin sizlere armağanıdır.

Yerimiz 30 kişi ile sınırlı olup, kayıt için ipermakulturkolektifi@gmail.com adresine e-posta göndermenizi rica ediyoruz.

ÇAĞLAYAN AYDIN
1979'da Manisa'da doğdu. Belçika'da büyüdü. Liseyi Izmir'de okuduktan sonra Istanbul'da Işletme okudu. Okurken başladığı turist rehberliğine halen devam etmektedir. Geçen sene keşfettiği permakültürden çok keyif almaktadır. Bu konuda Istanbul Permakültür Kollektifi'nden, Türkiye Permakültür Araştırma Enstitüsünden, Kızıltepe Permakültürden ve Tayland Rak Ramachattan dersler almıştır. Ingilizce, Hollandaca bilmektedir.